Vizyonumuz

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

KURTOĞLU METAL İŞLEME BACA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ Misyonumuz, Biz bilinci ile, insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektir.

 

KURTOĞLU METAL İŞLEME BACA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ tüm ilişkilerinin temelinde azim, tecrübe, güven ve inanç yatar. Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, Firmanın bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır. Firmamızda çalışan insanlar Firma için en değerli varlıklardır. Firmamızda bulunan yöneticiler ve çalışanlar bir birlerine karşı güven duyguları içinde, sorumluluklarının bilincinde, yalnız kendileri için değil kurumları ve çevreleri için de güven vererek özveri ile çalışan insanlardır. Firmamızın içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirilmek onun için yaşam biçimidir. Firmamızda çalışan bireyler bir birlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler.

 

KURTOĞLU METAL İŞLEME BACA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN bünyesinde bulunmanın ayrıcalığı, bu topluluktaki her bireyin 'mükemmele ulaşmak için elinden geleni yapmak' gibi bir alışkanlık sahibi olmasından kaynaklanmaktadır. Vizyonumuz, Firmamızın yaydığı bilgi ve beceri ışığı sayesinde, Metal işleme sektörü aracılığı ile ülkemizin gelişmesinde etkin bir rol oynamaktır


WhatsApp
Hemen Ara